Jak w domu podnieść włosy u nasady

Jak w domu podnieść włosy u nasady

Jeśli masz już dość zmagania się z siwymi włosami, poznanie domowych sposobów tuszowania odrostów może być świetnym rozwiązaniem. Istnieje kilka metod zakrywania odrostów, ale jedną z najłatwiejszych i najmniej szkodliwych jest zapuszczanie włosów. Zapuszczanie włosów pozwala na równomierne nałożenie farby, a także chroni włosy przed uszkodzeniami. Farba do włosów Garnier ułatwia domową koloryzację odrostów i jest dostępna w wielu kolorach do wyboru – informacja ta jest wzięta od redaktora serwisu tabirisdogs.pl.

Jak długo trwa domowa koloryzacja włosów u nasady?

Jeśli zastanawiasz się, jak długo trwa domowa koloryzacja włosów u nasady, masz do wyboru kilka opcji. Podkłady u nasady włosów to łatwy i niedrogi sposób na przywrócenie włosom ich pierwotnego koloru. Są one dostępne w postaci proszków, past lub sprayów i działają jak przedłużacze koloru. Tymczasowe korektory u nasady włosów są łatwe do zastosowania w dowolnym momencie i zazwyczaj są na tyle małe, że można je nosić w torebce lub kieszeni. Trwałe korektory u nasady włosów są wykonane z farby przeznaczonej specjalnie do tego celu i zazwyczaj ich aplikacja zajmuje mniej czasu.

Jak ukryć włosy u nasady w domu

Jeśli odrosty zaczynają być widoczne, możesz zastanawiać się, jak w domu ukryć włosy u nasady. Na szczęście ten problem nie musi być trwały! Jest kilka sposobów na ukrycie odrostów. Jednym z nich jest zrobienie ślicznego, ulizanego koka. Na włosy nałóż żel do włosów i zacznij je zwijać w wysokiego kucyka. Następnie owiń kucyk wokół podstawy, tworząc koczek. Następnie upnij go wsuwkami.

Możesz także wypróbować suchy szampon. Ten kosmetyk do włosów pozwoli Ci zatuszować odrosty i przykryć rozproszone siwe włosy. Zacznij od podzielenia włosów na sekcje, a następnie spryskaj odrosty suchym szamponem z barwnikiem. Następnie delikatnie wmasuj szampon we włosy i przeczesz je szczotką. W ten sposób odrost będzie płynnie łączył się z włosami farbowanymi. Możesz poeksperymentować z różnymi metodami, aby znaleźć tę idealną dla siebie.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Domowe sposoby na wzmocnienie włosów
Czytaj Dalej

Domowe sposoby na wzmocnienie włosów

Dostępnych jest kilka różnych domowych sposobów na wypadanie włosów. Należą do nich: aloes, olej kokosowy, żółtka jaj i…
Jak suszyć włosy, nie niszcząc ich
Czytaj Dalej

Jak suszyć włosy, nie niszcząc ich

Użycie ręcznika lub ręcznika z mikrofibry to doskonały wybór, aby szybko i skutecznie wysuszyć włosy. Ręczniki z mikrofibry…